شرکت پویا پرتو پیشرفته

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات عمومی (Terms And Condition) :

این ‌سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید

حقوق معنوی محتوایی  این سایت  برای شرکت پویا پرتو پیشرفته می باشد هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت ممکن خواهد بود.

اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛

هر گونه سوء استفاده از نام، رسم و اعتبار، سایت  و شرکت پویا پرتو پیشرفته ویا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

شرکت پویا پرتو پیشرفته  مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سايت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد.

 اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب (Copyright) :

خدمات و محتوياتی که شرکت پویا پرتو پیشرفته تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هست. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت شرکت پویا پرتو پیشرفته قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد..

استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی اینعمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، این وب‌سایت مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات

اگر در جریان پرداخت وجه، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌سایت شرکت پویا پرتو پیشرفته در این روند مسئولیتی ندارد؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

کاربران محترم تقاضامندیم هرگونه مورد مشکوک یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران را یا از طریق ایمیل،تلفن،ثبت شکایات به  مسئولین مربوطه اطلاع دهند